KONSEPT
BAŞKENT'İN
YENİ BAŞKENT'İ
Sizi şehrin stresinden, trafikten ve kalabalıktan uzaklaştıracak, bambaşka bir dünyaya yelken açmanızı sağlayacak Başkent Emlak Konutları, Çankaya Mühye yamaçlarında yükseliyor. Sevdikleriniz ve sizin için eşsiz bir yaşam hayat buluyor.

Emlak Konut güvencesiyle Ankara'nın kalbi bundan böyle Başkent Emlak Konutları'nda atıyor. Yanı başınızdaki şehir hayatı ve balkonunuzdan içeri giren doğa, Başkent Emlak Konutları'nda buluşuyor. Keyfini çıkarmak size kalıyor.

İhtiyacınız olan ne varsa, hepsi Başkent Emlak Konutları'nda sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Günlük alışverişinizi yapabileceğiniz marketi, günsonu yorgunluğunu bir kahve eşliğinde sevdiklerinizle beraber sohbet ederek atabileceğini kafeleri, alışveriş yapabileceğiniz dükkanları, çocuklarınız için oyun parkurları, bisiklet yolları, kapalı yüzme havuzları, fitnes salonları ve daha niceleri Başkent'in Başkent'ine yakışır bir şekilde sizi bekliyor.
bilgi talep formu
0312 491 41 41

BAŞKENT'İN BAŞKENT'İNE YAKIŞIR

GÜVENİN BAŞKENTİ

Bugüne dek sayısız projenin altında imzası bulunan, konutta güven denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Emlak Konut farkıyla Başkent Emlak Konutları, sevdiklerinizin ve sizin güven dolu huzurlu günler geçirmeniz için yeterli bir neden.

MUTLULUĞUN BAŞKENTİ

Muhteşem manzaralı balkonları, doğa ile iç içe yaşamı, çocuklarınızın gözünüzün önünde oyun oynarkenki gülümseyişi ve daha birçok sebep mutluluğun başkentinde sizlerle.

HUZURUN BAŞKENTİ

Şehrin kalabalığı, stresi ve gürültüsü artık o kadar uzak ki... Huzurun başkenti Başkent Emlak Konutları'nda kuş sesleriyle, mis gibi çiçek kokularıyla ve çocuk kahkahalarıyla aradığınız huzuru çok yakınınızda bulacaksınız.

YEŞİLİN BAŞKENTİ

Dört bir yanı çiçeklerle çevrili, alabildiğine güzellikteki peyzajı, yemyeşil doğasıyla yeşilin başkenti Başkent Emlak Konutları'nda derin bir nefes almak gibisi yok.

ALIŞVERİŞİN BAŞKENTİ

Evinizin hemen altında A’dan Z’ye her ihtiyacınıza cevap veren marketleri, alışveriş yapabileceğiniz dükkanları, şık restoranları sizlere şehrin merkezideki canlılığı aratmayacak. Alışverişin başkenti Başkent Emlak Konutları’nda kalbiniz her daim hızlı atacak.

AYRICALIĞIN BAŞKENTİ

İçerisinde bulunan 48.000 m² park alanı, 3 adet camisi, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet sağlık tesisiyle hem sizlerin hem de sevdiklerinizin hayatını kolaylaştıracak pek çok imkan Ankara'nın kalbi Başkent Emlak Konutları'nda sizleri bekliyor.

SAĞLIKLI YAŞAMIN BAŞKENTİ

Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için ihtiyacınız olan her şeyi Başkent Emlak Konutları'nda bulabilirsiniz. Bay-bayan ayrı kullanımlı 2 adet kapalı yüzme havuzu, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanıyla birlikte yoga, pilates gibi etkinliklerin yapılacağı stüdyolar, sauna hamam ve buhar odası gibi daha pek çok imkan Başkent Emlak Konutları'nda.

© 2016 Başkent Emlak Konutları Projesi. Tüm Hakları Saklıdır. n2project Digital Solutions

Bilgi Talep Formu